Aktualności

Rosnące znaczenie work-life balance

13.06.2019 Rosnące znaczenie work-life balance

Aż 20% pracowników myśli o zmianie pracy ze względu na brak równowagi między życiem zawodowym a osobistym. Mocno stawiamy na rozwój kariery, ale jednocześnie chcemy mieć czas na odpoczynek i realizowanie swoich pasji.

więcej
Przetwarzanie danych osobowych pracowników zatrudnionych w firmie

30.05.2019 Przetwarzanie danych osobowych pracowników zatrudnionych w firmie

Od 4 maja 2019 roku pracodawcy zobowiązani są do stosowania nowych przepisów w zakresie przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy i pracowników. Sprawdź, jakie dane osobowe możesz od tej pory pozyskiwać od kandydatów i pracowników.

więcej
Zmiany podatkowe w 2019 roku

16.05.2019 Zmiany podatkowe w 2019 roku

Warto dokładnie śledzić aktualizację przepisów, żeby nie dać się zaskoczyć zmianom i na tym nie stracić. Czego konkretnie dotyczy nowelizacja i na co zwrócić szczególną uwagę?

więcej
Certyfikat rezydencji

25.04.2019 Certyfikat rezydencji

Nowelizacja przepisów, które weszły w życie 1 stycznia 2019 wydaje się być znaczącym krokiem w tej sprawie. Okazuje się jednak, że prawo do posługiwania się kopią certyfikatu będzie przysługiwać tylko nielicznym osobom.

więcej
Pracownicze Plany Kapitałowe

16.04.2019 Pracownicze Plany Kapitałowe

Wprowadzony na kanwie ustawy, Program Pracowniczych Planów Kapitałowych ma być w przyszłości wsparciem dla najstarszej warstwy społecznej. Czym jest zatem PPK i jakie zmiany przyniesie jego wprowadzenie?

więcej
Skontaktuj się z nami
Warszawa
Warszawa Wrocław Krefeld Frankfurt Düsseldorf Berlin Stuttgart Leipzig Dresden Köln Rostock München Ryga
Pola wymagane