Aktualności

Sztuczna inteligencja w programach księgowych

22.08.2019 Sztuczna inteligencja w programach księgowych

Zaawansowane technologie zdominowały wiele branż, a ich nieustanny rozwój pozwala na zautomatyzowanie coraz większej liczby procesów biznesowych. Sztuczna inteligencja dotarła także do branży usług księgowych. Nowoczesne programy księgowe wspierane przez technologie AI pozwalają odciążyć pracowników, wykonując za nich wiele rutynowych i powtarzalnych zadań.

więcej
Przepisy dotyczące podatku u źródła

05.08.2019 Przepisy dotyczące podatku u źródła

Obowiązek poboru podatku u źródła (WHT) od wielu lat stanowi temat gorących dyskusji, zarówno dla organów podatkowych, jak i podatników. Czego dokładnie dotyczą?

więcej
Wypowiedzenie umowy na czas określony

19.07.2019 Wypowiedzenie umowy na czas określony

W najbliższym czasie senat ma zająć się propozycją zmian w kodeksie pracy, w wyniku których uzasadnienie wypowiedzenia umowy na czas określony będzie konieczne. Projekt ten już teraz budzi negatywne emocje i sprzeciw ze strony Pracodawców RP.

więcej
Wycena należności i odpisów

11.07.2019 Wycena należności i odpisów

Podczas badania sprawozdania finansowego niekiedy biegli rewidenci proszą o przeprowadzanie korekty pozycji należności. Dlaczego tak się dzieje? Jakie praktyki stosują audytorzy?

więcej
Obowiązek wystawiania faktur elektronicznych

04.07.2019 Obowiązek wystawiania faktur elektronicznych

Od 18 kwietnia 2019 roku wszystkie podmioty, które biorą udział w zamówieniach publicznych, mają obowiązek odbierania faktur elektronicznych. Kto musi wystawiać oraz przyjmować fakturę ustrukturyzowaną?

więcej
Skontaktuj się z nami
Warszawa
Warszawa Wrocław Krefeld Frankfurt Düsseldorf Berlin Stuttgart Leipzig Dresden Köln Rostock München Ryga
Pola wymagane