Aktualności

Zmiany zasad polityki rachunkowości w sprawozdaniu finansowym

13.12.2018 Zmiany zasad polityki rachunkowości w sprawozdaniu finansowym


Sprawozdanie finansowe mówi o podmiocie gospodarczym bardzo wiele cennych informacji. Jego rzetelne sporządzanie jest istotne, niekiedy zdarzają się jednak wydarzenia, które mogą zaburzyć tę porównywalność. Jak zaprezentować zmiany zasad polityki rachunkowości w sprawozdaniu finansowym?

więcej
Bezstronność i niezależność biegłego rewidenta

05.12.2018 Bezstronność i niezależność biegłego rewidenta

Biegły rewident wykonują zawód zaufania publicznego, dlatego ich działalność wymaga zachowania szczególnych standardów etycznych. O czym powinni zatem pamiętać biegli rewidenci, by nie stracić praw do wykonywania zawodu?

więcej
Platforma Usług Elektronicznych ZUS

29.11.2018 Platforma Usług Elektronicznych ZUS

PUE ZUS to pierwsze powstałe w Polsce w pełni funkcjonalne eBiuro, za uruchomienie którego Zakład Ubezpieczeń Społecznych otrzymał nagrodę WEKTORY w 2012 roku. Sprawdź dlaczego warto z niego korzystać.

więcej
Kontrola jakości w audycie

22.11.2018 Kontrola jakości w audycie


Kontrola jakości to pojęcie, z którym spotyka się każdy podmiot chcący dbać o jakość oferowanych towarów bądź usług. Okazuje się, że kontroli jakości podlegają również same firmy audytorskie. Jak wygląda ona w praktyce?

więcej
Minimalne wynagrodzenie od 2019

14.11.2018 Minimalne wynagrodzenie od 2019

W świetle kodeksu pracy gwarantowana wysokość wynagrodzenia nazywana jest płacą minimalną. Rok 2019 okaże się pomyślny dla tych, którzy zarabiają najmniej.

więcej
Skontaktuj się z nami
Warszawa
Warszawa Wrocław Krefeld Frankfurt Düsseldorf Berlin Stuttgart Leipzig Dresden Köln Rostock München Ryga
Pola wymagane