Aktualności

Przetwarzanie danych osobowych pracowników zatrudnionych w firmie

30.05.2019 Przetwarzanie danych osobowych pracowników zatrudnionych w firmie

Od 4 maja 2019 roku pracodawcy zobowiązani są do stosowania nowych przepisów w zakresie przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy i pracowników. Sprawdź, jakie dane osobowe możesz od tej pory pozyskiwać od kandydatów i pracowników.

więcej
Zmiany podatkowe w 2019 roku

16.05.2019 Zmiany podatkowe w 2019 roku

Warto dokładnie śledzić aktualizację przepisów, żeby nie dać się zaskoczyć zmianom i na tym nie stracić. Czego konkretnie dotyczy nowelizacja i na co zwrócić szczególną uwagę?

więcej
Certyfikat rezydencji

25.04.2019 Certyfikat rezydencji

Nowelizacja przepisów, które weszły w życie 1 stycznia 2019 wydaje się być znaczącym krokiem w tej sprawie. Okazuje się jednak, że prawo do posługiwania się kopią certyfikatu będzie przysługiwać tylko nielicznym osobom.

więcej
Pracownicze Plany Kapitałowe

16.04.2019 Pracownicze Plany Kapitałowe

Wprowadzony na kanwie ustawy, Program Pracowniczych Planów Kapitałowych ma być w przyszłości wsparciem dla najstarszej warstwy społecznej. Czym jest zatem PPK i jakie zmiany przyniesie jego wprowadzenie?

więcej
Zasaday prowadzenia i przechowywania akt osobowych

08.04.2019 Zasaday prowadzenia i przechowywania akt osobowych

W 2019 zostały wprowadzone nowe przepisy dotyczące prowadzenia i przechowywania akt osobowych. W związku z tym pojawiły się istotne zmiany dla pracowników, ale zwłaszcza pracodawców.

więcej
Skontaktuj się z nami
Warszawa
Warszawa Wrocław Krefeld Frankfurt Düsseldorf Berlin Stuttgart Leipzig Dresden Köln Rostock München Ryga
Pola wymagane