Aktualności

Zasaday prowadzenia i przechowywania akt osobowych

08.04.2019 Zasaday prowadzenia i przechowywania akt osobowych

W 2019 zostały wprowadzone nowe przepisy dotyczące prowadzenia i przechowywania akt osobowych. W związku z tym pojawiły się istotne zmiany dla pracowników, ale zwłaszcza pracodawców.

więcej
Zasady rozliczania staraty podatkowej

25.03.2019 Zasady rozliczania staraty podatkowej

Z początkiem 2019 roku pojawiła kolejna istotna zmiana w rozliczaniu strat, tym razem na korzyść podatnika. Nowelizacja wprowadziła możliwość jednorazowego rozliczenia straty podatkowej do wysokości 5 mln zł. Co to oznacza dla przedsiębiorców?

więcej
Dokumentacja związana z czasem pracy

13.03.2019 Dokumentacja związana z czasem pracy

1 stycznia 2019 roku nastąpiła nowelizacja Kodeksu Pracy, wprowadzająca m.in. obowiązkową, szczegółową ewidencję czasu pracy. Zmiany wymagają dostosowania się do postępu cyfryzacji czy do wymagań RODO.

więcej
Jak wybrać doradcę podatkowego?

07.03.2019 Jak wybrać doradcę podatkowego?

Niezwykle dużą wagę należy przyłożyć więc do wyboru doradcy, który będzie specjalistą w zakresie obszarów prowadzonej działalności. Znalezienie sprawdzonego partnera zawodowego stanowi więc nie lada wyzwanie. Jak zatem wybrać właściwie?

więcej
Skrócony czas przechowywania akt pracowniczych

20.02.2019 Skrócony czas przechowywania akt pracowniczych

Dowiedz się jakie są główne postulaty uchwalonego aktu o skróceniu okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacja oraz co właściwie zmienią nowe przepisy.

więcej
Skontaktuj się z nami
Warszawa
Warszawa Wrocław Krefeld Frankfurt Düsseldorf Berlin Stuttgart Leipzig Dresden Köln Rostock München Ryga
Pola wymagane