Profil firmy

Grupa BPG od rozpoczęcia działalności w 1979r. nieustannie rozwija i rozszerza swoją działalność. W chwili obecnej BPG reprezentowana jest w dziesięciu miastach w Niemczech, w dwóch w Polsce i jednym na Łotwie.

BPG Polska specjalizuje się w świadczeniu usług: badania sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z polskimi przepisami prawa i IFRS, HGB, US GAAP oraz innymi standardami rachunkowości, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, prowadzenia ksiąg rachunkowych, usług płacowych i kadrowych oraz usług pokrewnych dla firm i przedsiębiorstw o różnych formach prawnych, jak też osób fizycznych.

Poprzez członkostwo w międzynarodowej organizacji - Kreston International - posiadamy doświadczenie i wiedzę w rozwiązywaniu problemów na styku dwóch i więcej krajów, członków Unii Europejskiej, oraz krajów spoza jej obszaru. Doradzamy zarówno polskim firmom, które działają poza granicami naszego kraju, jak też firmom zagranicznym, które prowadzą działalność w Polsce.

BPG Polska świadczy kompleksową opiekę i wsparcie merytoryczne w wyszukiwaniu optymalnych rozwiązań indywidualnie dla każdego Klienta.

Dogłębna analiza warunków gospodarczych oraz ustawodawczych, ciągłe kształcenie i rozwój naszych pracowników oraz użycie najnowszych technik gwarantują obsługę naszych Klientów na najwyższym poziomie.

 


 

Sprawdź naszego partnera w Niemczech - BPG Niemcy

Skontaktuj się z nami
Warszawa
Warszawa Wrocław Krefeld Frankfurt Düsseldorf Berlin Stuttgart Leipzig Dresden Köln Rostock München Ryga
Pola wymagane